Koszyk
to jest strona testowa, zamówienia prosze skladać na www.

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 1. klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wystarczy poinformować nas o swojej decyzji składając oświadczenie (może to być pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną). Oświadczenie można przesłać na adres:
 2. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to konieczne. Wystarczy pismo z danymi takimi jak Państwa imię, nazwisko, nazwa towaru, data transakcji i adres konta bankowego, na które mamy zrobić zwrot.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty wysyłki, jakie ponieśli Państwo w związku z zakupem towaru, o ile w zamówieniu znajdował się tylko zwracany towar ( i z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez nas) nie później niż 14 dni od momentu, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Koszty odesłania zwracanego towaru ponosi klient. Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy żywych roślin.
 4. Zwrot przelejemy na podane przez Klienta konto. Warunkiem otrzymania zwrotu płatności jest otrzymanie przez nas towaru lub dowodu jego odesłania.

Reklamacje

 1. Klientowi przysługuje gwarancja udzielana i rozpatrywana na zasadach w niej zawartych. Regulacja odpowiedzialności sprzedającego za wady rzeczy zawarta jest w przepisach art. 556 i nast. Kodeksu cywilnego.
 2. W  przypadku sprzedaży towaru podmiotowi innemu niż klient indywidualny wszystkie produkty objęte są 12 miesięczną rękojmią sprzedawcy (Jungle Boogie) na warunkach wynikających z kodeksu cywilnego.
 3. Reklamacje rozpatrywane są do 10 dni roboczych po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego i towaru na adres Jungle Boogie, Brynicka 5, 54-214 Wrocław
 4. Reklamacja roślin jest możliwa przy spełnieniu następujących warunków:

  -przesłanie dokumentacji fotograficznej roślin z opisem na nasz adres email w dzień otrzymania przesyłki

  -niezmieniony stan roślin – nie uwzględnimy reklamacji roślin, które zostały przesadzone lub przycięte

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
PayNow (mbank) / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami