Koszyk
to jest strona testowa, zamówienia prosze skladać na www.

Sklep z roślinami Wrocław

Nasz sklep stacjonarny z roślinami domowymi znajduje się przy ul. Prądzyńskiego 13 we Wrocławiu. Kwiaty do domu możecie tu kupić od poniedziałku do soboty. Czeka na Was bogaty wybór tropikalnych i egzotycznych roślin i zawsze pomocni ekspedienci-pasjonaci, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

Można też zamawiać u nas rośliny online z odbiorem osobistym w sklepie.

Jungle Boogie Studio Zieleni to nie tylko sklep z roślinami, ale również przestrzeń dla warsztatów florystycznych, które organizujemy w ramach eventów team buildingowych, wieczorów panieńskich czy zajęć dla dzieci. Jeżeli chcesz wykonać własny las w słoju, kokedamę albo obraz z mchu, daj znać mailem lub massangerem. Wykonujemy także zielone ściany oraz aranżacje roślinne w firmach i mieszkaniach we Wrocławiu.

Przyjdź do naszej kwiaciarni we Wrocławiu, zakochaj się w pięknych tropikalnych roślinach i stwórz z nami własny kawałek dżungli w swoim domu

Green is queen

Wysyłka w Jungle Boogie

Zanim roślinki do Ciebie trafią zapewniamy im optymalne warunki dbając o właściwą temperaturę, wilgotność i oświetlenie oraz kontrolując ich zdrowie.

Dbamy o ekologię

Większość materiałów użytych do pakowania to materiały biodegradowalne. Ograniczamy plastik oraz wybieramy naturalne środki pielęgnacji i ochrony roślin takie jak olejek Neem czy Dobroczynek Kalifornijski.

100% Bezpieczne zakupy

Transakcje robisz za pomocą bezpiecznych środków płatniczych takich jak:
PayNow (mbank) / Apple Pay / PayPal

Jesteśmy z Tobą po zakupach!

Chętnie służymy radą, prowadzimy bloga ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, organizujemy warsztaty florystyczne i wydarzenia on line.
Porozmawiaj z nami